Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Has Birlik Alçıpan, 1997 yılında Osman Türk tarafından Esenyurt’ta nalbur ve yapı malzemeleri yapı marketi olarak kuruldu. Nalbur, hırdavat, kaba ve ince inşaat malzemelerinde alanında öncü markalarla çalışmaya devam etmektedir. 
Şuan da Arnavutköy Hadımköy ve Esenyurt subelerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ürün çesitliliği ve stok açısından kendi sektörüne yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen konularının takipçisi olmuştur. 

Sürekli teknolojiyi ve yeni çıkan markaları takip ederek sizlere her zaman kaliteli malzeme ve hizmet sunmayı, bilgi birikimi, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yasam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli online hırdavat satıcısı olmayı hedeflemiştir.

Gelişen insaat sektörünü ve bölgedeki hızlı yapılaşmanın isteklerine karşılık vermek amacı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ekimibiz

Uzman Kadromuz

Osman Türk

Osman Türk

Kurucu

Fatih Türk

Fatih Türk

Mimar

Ömer Faruk Türk

Ömer Faruk Türk

İnşaat Mühendisi

Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

Lojistik

Tufan Yıldırım

Tufan Yıldırım

Satış Personeli

Servet Sırali

Servet Sırali

Satış Personeli

Kaliteli inşaat malzemelerinde
Bizden Şaşmayın!

Birlik Alçıpan olarak, inşaat projelerinizde güvenilir ve kaliteli malzemelerle yanınızdayız. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla size en iyi çözümleri sunmak için buradayız.!

Yüksek Kalite

Dijital Makineler

Teknik Destek

Uzman Kadro

Mağazalarımız

Mağaza Adreslerimiz

map